Edukacija ir mokymai

Mes organizuojame aukštos kokybės mokymus ir edukacines sesijas. Turime įtin spalvingą apmokymų formato ir tematikos paletę kuri sudaryta iš žemiau esančių pagrindinių sektorių:

  • Oficialus Microsoft kursai kuriuos dėsto daug metu pasaulinėse kompanijose praleidę profesionalai. Technoliginį mokymų spektrą sudaro tokios technologijos kaip – Windows Server, Windows 10, Azure Cloud,  Hyper-V, Microsoft 365, Microsoft Teams, Active Directory, Certificate Services ir daugelis kitų aktualių tematikų.

  • Periodinės vidinių įmonės darbuotojų IT įgudžių tobulinimo sėsijos kuriu tikslas yra padėti žmonėms išmokti tinkamai orientuotis šiuolaikiniame Informacinių Technologijų pasaulyje, efektyviai naudotis egzistuojančiais kompiuteriniais įrankiais ir kas svarbiausia – gebėti laikų atpažinti kibernetininių grėsmių pobūdžius bei atitinkmai į jas reaguoti. 

  • BDAR tematikos mokymai kurie padengia kaip technologinę taip ir juridinįę duomenų apsaugos pusę. Kaip apsaugoti turimą informaciją? Kokios priemones reikia naudoti? Kokius duomenys galima kaupti? Kaip teisingai juos apdoroti? Į visus šiuo klausimus Jums detaliai atsakys mūsų ekspertai.
  • Klientams turintiems partnerystės sutartis mokymai yra rengiami labai palankiomis sąlygomis o tam tikra, su duomenu apsauga susijusi edukacija, yra pilnai įskaičiuota į BDAR365 paslaugų paketą
  • Mokymai vyksta įvariu formatu kuris dažniausiai yra pritaikomas prie užsakovo pageidavimų: vidiniai mokymai įmonių filialuose, sesijos vykstančios mūsų centre, interaktyvus nuotoliniai mokymai - visa tai yra tik kelios pagrindinės žinių perdavimo ir kompetencijų ugdymo galimybės.
error: Turinys apsaugotas.